Microsoft Dynamics 365
cyfrowa ewolucja Twojej organizacji

16 Marca 2017, 9:00-13:00 w Hotelu Nadmorskim w Gdyni

Wydarzenie

Microsoft Dynamics 365 - kompleksowe wsparcie codziennej pracy Twojej organizacji..

„Microsoft Dynamics 365 - cyfrowa ewolucja Twojej organizacji” to pierwsz takie wydarzenie na Pomorzu, poświęcone rozwiązaniu Dynamics 365. Podczas konferencji dowiesz się, czym jest produkt Microsoft oraz dlaczego warto go mieć w swojej organizacji. Poznasz najnowszą wersję Dynamics 365, a szczególnie moduły związane z zarządzaniem relacjami z klientem i jego obsługą.

Dodatkowo powiemy o możliwościach zastosowania rozwiązań chmurowych na przykładzie usługi Azure Backup. Zostanie przedstawione, w jaki sposób możesz wesprzeć rozwój swojej firmy oraz wprowadzić ją na drogę cyfrowej transformacji. Przedstawione case study zwrócą Twoją uwagę na korzyści płynące z wdrożenia rozwiązania rodziny Microsoft.

Specjaliści Aplitt chętnie podzielą się swoją wiedzą. Przyjdź, opowiedz o problemie i potrzebach Twojej organizacji, a razem poszukamy rozwiązania przy pysznej kawie w strefie eksperta.

Dla kogo?

Wydarzenie kierujemy do przedstawicieli firm, którzy chcą zoptymalizować procesy wewnętrzne swojej organizacji i poszukują do tego odpowiedniego narzędzia. Zapraszamy zarówno osoby z działów sprzedaży, obsługi klienta, marketingu, finansów, IT, jak i osoby zarządzające organizacją. Pokażemy Ci, że razem z Dynamics 365 możesz wejść na wyższy poziom jakości obsługi klienta i podnieść skuteczność sprzedaży.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Ciekawe prelekcje dotyczące najnowszych rozwiązań IT wspierających organizacje
  • Studium przypadków wdrożenia Microsoft Dynamics, rozwiązujących różne problemy organizacyjne
  • Możliwość spotkania i rozmowy z ekspertami rozwiązania Microsoft Dynamics 365
  • Miejsce wymiany poglądów, pomysłów i uzyskania cennych rad
  • Poznasz nowinki technologiczne, które rozwiną Twój biznes
  • Jedyne takie wydarzenie na Pomorzu

Program

Godzina Temat
08:30-09:00 Rejestracja uczestników, powitalna kawa
09:00-09:15 Otwarcie konferencji
09:15-09:45 Nowa rzeczywistość z dnia na dzień, czyli jak instytucja finansowa zrewolucjonizowała sprzedaż z Microsoft Dynamics
Case study: Optymalizacja procesów sprzedażowych i obsługi klienta poprzez wdrożenie Unified Service Desk wraz z Dynamics CRM w jednej z największych instytucji finansowych w Polsce.
09.45-10:30 Microsoft Dynamics 365. Dopasuj rozwiązanie do swoich potrzeb
W jaki sposób usprawnić procesy oraz uzyskać coraz lepsze efekty korzystając z uznanego na całym świecie rozwiązania.
10:30-11:15 Przerwa, strefa eksperta
11:15-11:30 W poszukiwaniu cyfrowego porozumienia, czyli połączenie dwóch firm
Case study: Stworzenie wspólnej platformy biznesowej dla dwóch połączonych firm o podobnym profilu sprzedażowym, odmiennych procesach i odmiennych narzędziach informatycznych.
11:30-12:15 Jak organizacje rozwijają skrzydła dzięki Dynamics – przykłady nie tylko z Polski
Case study: Trzy niezwykłe wdrożenia pokazujące, jak Dynamics może pomóc w rozwoju działalności organizacji.
12:15-12:45 Azure Backup – bezpieczeństwo, oszczędność, komfort
Case study: Jak Azure Backup stał się remedium na projekt wdrożenia backupu w złożonym środowisku teleinformatycznym.
12:45-13:00 Zakończenie, strefa eksperta

Prelegenci

Kamil Radtke

Posiada tytuł certyfikowanego specjalisty Microsoft oraz licencje świadczące o biegłej znajomości wielu modułów Dynamics CRM. Jest odpowiedzialny za realizację zadań w zakresie systemów związanych z masową korespondencją, archiwizacją dokumentacji i systemami windykacyjnymi. Lubi skakać na głęboką wodę, nawet jeśli jest zimna w polskim grudniowym jeziorze.
Aleksandra Czechowska

Dąży do tego, żeby wprowadzane zmiany wspierały organizacje i pozwalały dbać o ciągły rozwój ich pracowników. Nie boi się podejmowania trudnych wyzwań. Tak samo chętnie prowadzi projekty IT, jak i budowy placu zabaw.
Michał Rok

Najpierw kilka minut słucha w ciszy i przygląda się w "głowie" omawianemu tematowi, aby potem rozwinąć skrzydła i oczarować pomysłami realizacji. W wolnym czasie buduje z synem nowy super-robot do porannych pobudek, które są ich zmorą.
Piotr Maciejewski

Doświadczony w zakresie skutecznej rozmowy z klientem, analizy w obszarze IT i zarządzania projektami. Wdraża nowe systemy, od początku wierząc w pozytywny sens zmian. W wolnych chwilach tłumaczy bajki angielskojęzyczne, a w jego głowie często krążą żarty z tłumaczonych dialogów.
Janusz Poznakowski

Specjalizuje się w "szyciu" rozwiązań dla najbardziej wymagających klientów. Autor wielu wdrożonych z sukcesem inicjatyw związanych z reorganizacją przedsiębiorstw w obszarach produkcyjnym, analitycznym i handlowym. Posiada ponad 8 letnie doświadczenie w projektach dotyczących bezpieczeństwa informatycznego przedsiębiorstw.

Strefa eksperta

Podczas konferencji będziecie mogli Państwo porozmawiać z ekspertami Aplitt S.A. Nasi specjaliści, zajmujący się na co dzień tematyką CRM, chętnie podzielą się swoją wiedzą i zaproponują rozwiązania odpowiadające Państwa potrzebom. Opowiedzą Państwu indywidualnie o możliwościach jakie daje narzędzie Microsoft Dynamics 365 i jak może usprawnić działanie Państwa organizacji.

W strefie eksperta będą mogli Państwo bliżej przyjrzeć się rozwiązaniu Microsoft Dynamics 365. Nasi eksperci będą mogli zaprezentować Państwu demo programu Microsoft Dynamics 365, pokazując wybrane jego funkcjonalności.

Rejestracja

Zarejestruj udział w konferencji:
Bilet wstępu na wydarzenie

Bezpłatny