Microsoft Dynamics 365
cyfrowa ewolucja Twojej organizacji

16 Marca 2017, 9:00-13:00 w Hotelu Nadmorskim w Gdyni

Wydarzenie

Microsoft Dynamics 365 - kompleksowe wsparcie codziennej pracy Twojej organizacji..

„Microsoft Dynamics 365 - cyfrowa ewolucja Twojej organizacji” to pierwsz takie wydarzenie na Pomorzu, poświęcone rozwiązaniu Dynamics 365. Podczas konferencji dowiesz się, czym jest produkt Microsoft oraz dlaczego warto go mieć w swojej organizacji. Poznasz najnowszą wersję Dynamics 365, a szczególnie moduły związane z zarządzaniem relacjami z klientem i jego obsługą.

Dodatkowo powiemy o możliwościach zastosowania rozwiązań chmurowych na przykładzie usługi Azure Backup. Zostanie przedstawione, w jaki sposób możesz wesprzeć rozwój swojej firmy oraz wprowadzić ją na drogę cyfrowej transformacji. Przedstawione case study zwrócą Twoją uwagę na korzyści płynące z wdrożenia rozwiązania rodziny Microsoft.

Specjaliści Aplitt chętnie podzielą się swoją wiedzą. Przyjdź, opowiedz o problemie i potrzebach Twojej organizacji, a razem poszukamy rozwiązania przy pysznej kawie w strefie eksperta.

Dla kogo?

Wydarzenie kierujemy do przedstawicieli firm, którzy chcą zoptymalizować procesy wewnętrzne swojej organizacji i poszukują do tego odpowiedniego narzędzia. Zapraszamy zarówno osoby z działów sprzedaży, obsługi klienta, marketingu, finansów, IT, jak i osoby zarządzające organizacją. Pokażemy Ci, że razem z Dynamics 365 możesz wejść na wyższy poziom jakości obsługi klienta i podnieść skuteczność sprzedaży.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Ciekawe prelekcje dotyczące najnowszych rozwiązań IT wspierających organizacje
  • Studium przypadków wdrożenia Microsoft Dynamics, rozwiązujących różne problemy organizacyjne
  • Możliwość spotkania i rozmowy z ekspertami rozwiązania Microsoft Dynamics 365
  • Miejsce wymiany poglądów, pomysłów i uzyskania cennych rad
  • Poznasz nowinki technologiczne, które rozwiną Twój biznes
  • Jedyne takie wydarzenie na Pomorzu

Program

Godzina Temat
08:30-09:00 Rejestracja uczestników, powitalna kawa
09:00-09:15 Otwarcie konferencji
09:15-09:45 Nowa rzeczywistość z dnia na dzień, czyli jak instytucja finansowa zrewolucjonizowała sprzedaż z Microsoft Dynamics
Case study: Optymalizacja procesów sprzedażowych i obsługi klienta poprzez wdrożenie Unified Service Desk wraz z Dynamics CRM w jednej z największych instytucji finansowych w Polsce.
09.45-10:30 Microsoft Dynamics 365. Dopasuj rozwiązanie do swoich potrzeb
W jaki sposób usprawnić procesy oraz uzyskać coraz lepsze efekty korzystając z uznanego na całym świecie rozwiązania.
10:30-11:15 Przerwa, strefa eksperta
11:15-11:30 W poszukiwaniu cyfrowego porozumienia, czyli połączenie dwóch firm
Case study: Stworzenie wspólnej platformy biznesowej dla dwóch połączonych firm o podobnym profilu sprzedażowym, odmiennych procesach i odmiennych narzędziach informatycznych.
11:30-12:15 Jak organizacje rozwijają skrzydła dzięki Dynamics – przykłady nie tylko z Polski
Case study: Trzy niezwykłe wdrożenia pokazujące, jak Dynamics może pomóc w rozwoju działalności organizacji.
12:15-12:45 Azure Backup – bezpieczeństwo, oszczędność, komfort
Case study: Jak Azure Backup stał się remedium na projekt wdrożenia backupu w złożonym środowisku teleinformatycznym.
12:45-13:00 Zakończenie, strefa eksperta

Prelegenci

Kamil Radtke

Posiada tytuł certyfikowanego specjalisty Microsoft oraz licencje świadczące o biegłej znajomości wielu modułów Dynamics CRM. Jest odpowiedzialny za realizację zadań w zakresie systemów związanych z masową korespondencją, archiwizacją dokumentacji i systemami windykacyjnymi. Lubi skakać na głęboką wodę, nawet jeśli jest zimna w polskim grudniowym jeziorze.
Aleksandra Czechowska

Dąży do tego, żeby wprowadzane zmiany wspierały organizacje i pozwalały dbać o ciągły rozwój ich pracowników. Nie boi się podejmowania trudnych wyzwań. Tak samo chętnie prowadzi projekty IT, jak i budowy placu zabaw.
Michał Rok

Najpierw kilka minut słucha w ciszy i przygląda się w "głowie" omawianemu tematowi, aby potem rozwinąć skrzydła i oczarować pomysłami realizacji. W wolnym czasie buduje z synem nowy super-robot do porannych pobudek, które są ich zmorą.
Piotr Maciejewski

Doświadczony w zakresie skutecznej rozmowy z klientem, analizy w obszarze IT i zarządzania projektami. Wdraża nowe systemy, od początku wierząc w pozytywny sens zmian. W wolnych chwilach tłumaczy bajki angielskojęzyczne, a w jego głowie często krążą żarty z tłumaczonych dialogów.
Janusz Poznakowski

Specjalizuje się w "szyciu" rozwiązań dla najbardziej wymagających klientów. Autor wielu wdrożonych z sukcesem inicjatyw związanych z reorganizacją przedsiębiorstw w obszarach produkcyjnym, analitycznym i handlowym. Posiada ponad 8 letnie doświadczenie w projektach dotyczących bezpieczeństwa informatycznego przedsiębiorstw.

Strefa eksperta

Podczas konferencji będziecie mogli Państwo porozmawiać z ekspertami Aplitt S.A. Nasi specjaliści, zajmujący się na co dzień tematyką CRM, chętnie podzielą się swoją wiedzą i zaproponują rozwiązania odpowiadające Państwa potrzebom. Opowiedzą Państwu indywidualnie o możliwościach jakie daje narzędzie Microsoft Dynamics 365 i jak może usprawnić działanie Państwa organizacji.

W strefie eksperta będą mogli Państwo bliżej przyjrzeć się rozwiązaniu Microsoft Dynamics 365. Nasi eksperci będą mogli zaprezentować Państwu demo programu Microsoft Dynamics 365, pokazując wybrane jego funkcjonalności.

Rejestracja

Wydarzenie już się odbyło. Rejestracja zakończona.